Konzultace Projekt a dotace Montáž Servis Nahradní filtry

Montáž rekuperace

Chceme, aby budoucí bydlení s řízeným větráním vzduchu odpovídalo přesně vašim představám. Rádi se proto postaráme o montáž na klíč, nebo vám poradíme, jak postupovat, pokud si ji chcete zajistit svépomocí.

Montáž na klíč

Aby rekuperace mohla správně fungovat, přijedeme za vámi kamkoliv po české republice a změříme vzduchotěsnost domu. Zajistíme koordinaci s ostatními profesemi a ve fázi hrubé stavby provedeme montáž rozvodů potrubí. Postaráme se o instalaci rekuperační jednotky, připojíme elektroinstalaci a odvod kondenzátu. Před dokončením stavby ji zprovozníme a zajistíme regulaci vzduchových parametrů. Před odjezdem vám vše podrobně vysvětlíme a odpovíme na všechny otázky.

Vážíme si vaší důvěry, proto od nás v případě dodávky systému včetně montáže dostanete navíc prodlouženou záruku na 5 let a snížíme vám sazbu DPH na 15 %.

Montáž svépomocí

Respektujeme vaše rozhodnutí. Pokud si budete chtít namontovat jednotku svépomocí, pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc. Přijedeme za vámi kamkoliv po české republice a postaráme se o změření vzduchotěsnosti domu. Zajistíme podklady pro koordinaci s ostatními profesemi a dodáme vám veškerý materiál potřebný k montáží systému včetně podrobného návodu. Po montáží vám rekuperační jednotku nainstalujeme včetně připojení elektroinstalace a odvodu kondenzátu. Před dokončením stavby ji zprovozníme a zajistíme regulaci vzduchových parametrů. Vše vám podrobně vysvětlíme a po zprovoznění na sebe vezmeme záruku za celý systém.

V případě, že nepoužijete všechen materiál, rádi jej odkoupíme zpět. Navíc vám poskytneme sníženou sazbu DPH ve výši 15 % a zajistíme záruční i pozáruční servis.