Ovládání pomocí aplikace

Při větrání okny vás limituje hned několik věcí. Musíte na něj myslet a vyvinout navíc i fyzickou aktivitu. Což o to, pravidelnou rozcvičkou rozhodně nic nezkazíte. Průzkumy ale ukazují, že se nám pravidelně otevírat okna moc nedaří a většina populace větrá nedostatečně. A to ani nemluvíme o situaci, kdy jste v práci nebo na dovolené a okna nemá kdo otevřít. 

S aplikací se stanete pánem čerstvého vzduchu

Hlavní výhodou aplikace je, že můžete rekuperační jednotku ovládat odkudkoliv. Je jedno, jestli právě nakupujete, jedete v MHD nebo jste v práci – čerstvému vzduchu můžete totiž poroučet prostřednictvím chytrého telefonu. Aplikace nabízí hned několik režimů, mezi kterými nechybí například režim boost nebo návštěva. A poradí si i s dobou, kdy budete pobývat na dovolené. Stačí nastavit datum vašeho návratu a doma na vás budou čekat vyvětrané místnosti a svěží vzduch. 

Údaje nemusíte nosit v hlavě

Rekuperační jednotka dokáže hlídat kvalitu vzduchu za vás. A abyste měli 100% přehled, uloží se vám všechny údaje do aplikace. Jen pár kliknutími si tedy kdykoliv zobrazíte údaje o kvalitě vnitřního ovzduší podle dne, týdne a měsíce. A myslet nemusíte ani na výměnu filtrů – i na to vás totiž aplikace včas upozorní. 

Přísunem čerstvého vzduchu a snadným ovládáním ale výhody rekuperace nekončí. Ušetří vám také peníze za vytápění, zatočí s plísněmi a bakteriemi, zajistí vám příjemnou teplotu po celý rok a zamezí vniknutí alergenů.

Jak to u nás chodí?

Konzultace

Chci vědět víc

Projekt a dotace

Chci vědět víc
Naše specializace

Montáž

Chci vědět víc

Servis

Chci vědět víc

Náhradní filtry

Chci vědět víc

Rekuperační jednotky

Rekuperace Aldes

Chci vědět víc
Rekuperace Aldes

Rekuperace Zehnder

Chci vědět víc
Rekuperace Zehnder